Надувні човни “Колібрі” серії “Explorer Лайт”

Опубліковано: 29.09.2023

Водні простори завжди вабили нас своєю загадковістю та красою. І ніщо не може зрівнятися із відчуттям свободи та легкості, яке отримуєш, коли вирушаєш у подорож на власному човні, сонце відбивається в хвилях, вітер та бризки води приємно освіжають обличчя, а запах сосен та свіжої трави на берегах взагалі ні з чим не можна порівняти. Саме тому надувні човни стають все більш популярними серед людей, які цінують активний відпочинок на воді. Серія “Explorer Лайт” від компанії “Колібрі” – це ваша можливість відкрити для себе світ легких надувних човнів та відчути всі переваги, які вони можуть надати.

Провідний український виробник човнів – СБК “Колібрі” вже майже 25 років пропонує широкий модельний ряд плавзасобів з тканини ПВХ – від невеликих гребних човнів та “беллі бот” до каное, катамаранів та великих моторних кільових човнів зі стаціонарним транцем. Достойне місце серед всієї сім’ї суден “Колібрі” займає серія плоскодонних моторних човнів “Explorer Лайт”. Ці човни мають свою цільову аудиторію – любителів сімейного відпочинку на воді, з дітьми та друзями, багажем та наметами, під мотором до до 12 кінських сил, без різких маневрів та зайвого екстриму. Комфорт та безпека, надійність та довговічність – головна мета створення цієї серії.

Переваги надувних човнів Explorer Лайт

Легкість та портативність: Моторні човни серії “Explorer Лайт” від “Колібрі” ідеально підходять для транспортування. Їх можна легко завантажити в автомобіль, і вони не займають багато місця.

Висока маневреність: Човни дозволяють легко маневрувати в узких та складних водоймах, що робить їх ідеальними для водних пригод та риболовлі в місцях, де доступ обмежений.

Економія пального: Невеликі моторні човни від “Колібрі” вимагають менше пального, що дозволяє економити кошти під час водних походів.

Простота обслуговування: Ці човни не потребують складного обслуговування та дорогих ремонтів. Вони дуже надійні та прості в експлуатації.

Плавні обводи і поліпшені морехідні якості: Човни серії “Explorer Лайт” вражають своїми плавними обводами, завдяки яким вони з легкістю подолають хвилі та будуть маневреними навіть на складних водоймах. Це робить їх ідеальними для водних пригод та риболовлі.

Збільшений кокпіт: Великий кокпіт човнів “Explorer Лайт” дозволяє комфортно розмістити екіпаж та вантаж. Вся родина може подорожувати разом. Ви не будете відчувати дискомфорту під час тривалих поїздок чи риболовних експедицій.

Міцна і стійка до порізів п’ятишарова тканина ПВХ щільністю 950 гр/м²: Матеріал човнів має високу міцнісь та стійкість до ушкоджень. Це робить їх довговічними і дозволяє вам насолоджуватися безтурботним відпочинком.

Пайол Air-deck – легкість в збиранні/розбиранні: пайол air-deck робить процес збирання та розбирання човна швидким та простим. Вам не доведеться витрачати багато часу на підготовку до риболовлі.

Перепускні клапани – для скидання надлишкового тиску в балонах: Функція перепускних клапанів дозволяє легко регулювати тиск у балонах, забезпечуючи відмінні характеристики човнів.

Рухливі банки – безступінчасте пересування банок вздовж борту човна. Зручна система рухливих банок дозволяє налаштувати сидіння саме так, як вам зручно.

Повнорозмірна весельна група з поліпшеними гідродинамічними характеристиками: Весло розроблено з урахуванням гідродинамічних особливостей, що робить керування човном дуже ефективним.

Монолітні опори кріплення транця – в кілька разів міцніші, ніж традиційне кріплення стрічками ПВХ: Ця конструкція забезпечує надійність та довговічність вашого човна.

Матеріал човнів цієї серії – традиційна для всіх суден “Колібрі” міцна і стійка до порізів п’ятишарова тканина ПВХ, в даному випадку вона має щільність 950 гр/м2.

В цій моделі частини ПВХ матеріалу поєднуються за допомогою зварювання гарячим повітрям з одночасним протягуванням поверхонь через спеціальні прижимні ролики. Після чого термо-фен нагріває місця поєднання, завдяки чому ПВХ зварюється на молекулярному рівні. Такі шви міцні, герметичні, не мають складок та заломів, мають стійкість до перепадів температур.

Комплектація човнів Explorer Лайт

Стандартна комплектація човнів серії “Explorer Лайт”:

 • Човен
 • Весла
 • Банки
 • Пайол Air-deck
 • Насос
 • Паспорт
 • Сумка

Додаткова комплектація човнів серії “Explorer Лайт”:

 • Накладка на банку
 • Сумка-рундук під банку
 • Тент носовий
 • Тент-намет
 • Тент від сонця
 • Тент універсальний
 • УКБ (універсальний кріпильний блок)

Кольорове рішення човнів серії “Explorer Лайт”:

 • темно-сірий,
 • зелений,
 • світло-сірий.

Розміри човнів серії “Explorer Лайт” від “Колібрі”:

Відносно невеликі зовнішні розміри човнів цієї унікальної серії дивують просторим збільшеним кокпітом (внутрішнім простором човна, де розміщується екіпаж та багаж), його довжина складає від 192 до 252 см при ширині цілих 170 см. Тож місця вистачить всім!

Які моделі човнів серії Explorer Лайт пропонує виробник Колібрі

Колібрі КМ-270XL: Це найменший човен в серії, ідеальний для одного-двох осіб. Він має плавні обводи, збільшений кокпіт та велику вантажопідйомність.

Колібрі КМ-300XL: Це повнорозмірний човен з покращеним дизайном, збільшеним кокпітом, поліпшеними морехідними якостями та високою вантажопідйомністю.

Колібрі КМ-330XL: Це найбільший човен в серії “Explorer Лайт” з комфортним кокпітом та великою вантажопідйомністю. Він ідеально підходить для сімейного відпочинку та професійного використання.

Всі човни цієї серії комплектуються пайолом air-deck.

Цей надувний пайол підвищує ходові та експлуатаційні характеристики човнів серії “Explorer Лайт”. Вони ідеально поєднують в собі легкість, портативність та надійність, роблячи їх найкращим вибором для різних видів водних пригод.

Пайол високого тиску air-deck надає човнам додатковою плавучості, його можна використовувати на стоянці в якості каремату або як місце для відпочинку.

Висновки

Ми описали всі переваги цієї унікальної серії надувних суден. Впевнені, що красиві та елегантні форми човнів “Explorer Лайт” не залишать вас байдужими, а ціна та конструктивні особливості стануть мотивацією для вибору однієї з трьох моделей. Гарантована якість “Колібрі” та післяпродажний сервіс вже давно є перевагою цього українського бренду.

Отже, не гайте часу – занурьтесь у світ водних пригод і придбайте моторний надувний човен серії “Explorer Лайт” від суднобудівельної компанії “Колібрі” вже сьогодні!

Наші дилери