Про компанiю

Суднобудівна компанія «КОЛІБРІ» з 1995 року є провідним українським та одним з найпотужніших виробників малих суден в Європі.

Продукція під торговою маркою «КОЛІБРІ» – це судна та обладнання для риболовлі, полювання та відпочинку на воді.

СБК «КОЛІБРІ» єдиний виробник малих суден в Україні, який виробляє на власних підприємствах практично всю фурнітуру, аксесуари і додаткове обладнання до своїх човнів.

Усі судна «КОЛІБРІ» спроектовано, випробувано і доведено до серійного, дрібносерійного та одиничного виробництва фахівцями власного конструкторського бюро суднобудівної компанії «КОЛІБРІ».

Продукція компанії «КОЛІБРІ» розробляється відповідно до «Правил класифікації та побудови малих суден» (Україна, 2015), стандартів ISO, що регламентують мале суднобудування та виробляється відповідно з директивою 2013/53/EU Європейського союзу.

СБК «КОЛІБРІ» є офіційним виробником та постачальником суден з двигунами та обладнанням Brunswick Corporation (TM Mercury, Motorguide, Mercuruiser, Quicksilver тощо).

СБК «КОЛІБРІ» є офіційним виробником та постачальником продукції для потреб Збройних сил України (NCAGE: A02SJ, SEGS5).

СБК «КОЛІБРІ» співпрацює з Міністерством оборони України, Національною поліцією України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, ДП «Укрспецекспорт», ДП «Укроборонсервіс», ДАТ «ЧОРНОМОРНАФТОГАЗ», СП «НІБУЛОН» та іншими державними, громадськими та комерційними структурами.

Ми пишаємося своїми досягненнями, тому що за кожним з них стоять роки серйозної праці кожного співробітника і всієї компанії в цілому.

Компанія «КОЛІБРІ» – це розуміння потреб покупця і вміння завжди знайти резерви для росту і розвитку. Співпраця з багатьма клієнтами обчислюється роками, що говорить про серйозність нашого підходу до роботи.

Компанія «КОЛІБРІ» сьогодні – це не тільки постійне розширення асортименту, а й посилення на зовнішньому і внутрішньому ринках.

Дилерська мережа компанії «КОЛІБРІ» об’єднує більше трьохсот офіційних представників в більш ніж двадцяти країнах світу.

Для нас важливо, щоб якість продукції та сервіс завжди залишалися на високому рівні, завдяки якому наші покупці обирають саме нас.

Ми дуже піклуємося про безпеку наших клієнтів і нашої продукції, тому суднобудівна компанія «КОЛІБРІ» забезпечує трирічну гарантію на балони та шви надувних човнів та один рік гарантії на фурнітуру і аксесуари, які використовуються для побутової експлуатації. Також, сервісні центри виробника забезпечують гарантійне та післягарантійне обслуговування всієї продукції «КОЛІБРІ».

МИ КРАЩІ!
ДОВІРЯЙТЕ КРАЩИМ, ЗАЛИШАЙТЕСЯ З ПРОФЕСІОНАЛАМИ!

Наші дилери